STRONY INTERNETOWE

Czy Twoja strona internetowa otwiera się na komputerach i urządzeniach mobilnych? Czy Twoja strona internetowa jest dobrze przystosowana do pozycjonowania w przeglądarkach internetowych? Czy Twoja strona jest intuicyjna dla użytkownika i prosta w obsłudze dla Twoich pracowników? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi nie, czas zmienić stronę www Twojej firmy. Jak się do tego zabrać? Wystarczy do nas zadzwonić, resztę zrobimy za Ciebie!

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, technologie szybko się zmieniają, więc od czasu do czasu trzeba ją zmienić, żeby zadbać o jej prawidłowe działanie. Nie musisz obawiać się tego zadania, przygotujemy dla Ciebie teksty, zdjęcia i grafiki na stronę, wykonamy wstępne testy i przeszkolimy Twoich pracowników z prowadzenia strony internetowej.


PERFECT IMAGERY

RESPONSIVE WEB DESIGN

Każdą stronę tworzymy według standardu RWD co umożliwia wygodne korzystanie na urządzeniach mobilnych. Dlaczego to takie ważne? W 2016 roku po raz pierwszy w historii więcej ruchu w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych niż komputerów! Twoi klienci na pewno cenią sobie wygodę smartfonów i tabletów, więc Twoja strona musi być reposnywna, żeby byli zadowoleni ;)

CATCHY SLOGANS

CYKL PROJEKTU

Na spotkaniu poznajemy Twoje potrzeby, a następnie przygotowujemy jeden lub kilka layoutów graficznych. Ty wybierasz, który najbardziej Ci się podoba, możesz także nanieść poprawki do naszych pomysłów. Następnie programujemy stronę i wdrażamy ją w Twojej firmie. PROSTE!

LAUNCH

INTUICYJNY CMS

Nasze strony są zaopatrzone w prosty system do zarządzania zaprojektowany według Twoich indywidualnych potrzeb. System CMS jest stworzony tak, żeby Twoi pracownicy łatwo się go nauczyli, a potem sprawnie zarządzali stroną. Dzięki temu po oddaniu strony, będziesz od nas niezależny i większość aktualizacji samodzielnie umieścisz na stronie.

Zapytaj o cenę

Masz pomysł na portal, stronę internetową lub aplikację mobilną? Nie wiesz jak przygotować budżet? Brakuje Ci firmy, która zwizualizuje i zrealizuje Twój pomysł? Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie ofertowe!